آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو در شمال تهران

آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو در شمال تهران
آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو در شمال تهران
به این مطلب چند ستاره میدهید؟

کوتاهی مو یا هیرکات مو چیست؟

کوتاهی مو یا هیرکات مو (haircut)یکی از روش های مرتب کردن موهای خانم ها و آقایان است. موهای خانم ها بیشتر به پیرایش مو احتیاج دارند با این روش کم خرج میتوان استایل و چهره افراد را به صورت چشمگیری تغییر داد. کوتاه کردن مو مدل های مختلفی دارد و حتی با تغییر مدل مول، چهره فرد از شکلی به شکل دیگر تغییر میکند. شما میتوانید با کوتاه کردن یا پیرایش موهایتان در یک آرایشگاه خوب در شمال تهران چهره تان جوانتر از قبل نشان دهید.

 

چرا باید موهای خود را کوتاه کنیم؟

اصلاح و پیرایش مو و کوتاه کردن موها یکی از الزامات زندگی و جز روتین ماهانه هر شخص زیباپسند و مرتب است که برای مراجعه به یک آرایشگاه خوب باید برنانه ریزی کند. اگر شخصی موهای خود را به شکل مدل خاصی کوتاه کرده است در صورت پیرایش نکردن موها و بعد از گذشت چندین ماه موهای درهم و ظاهر آشفته و پریشان خواهید داشت.

کوتاه کردن مرتب و برنامه ریزی شده موها در هر ماه باعث خواهد شد وزی موها گرفته شود و موهایتان دچار مخوره نشود; و احتمال آسیب به انتهای ساقه مو خیلی کمتر شود.

آموزش پیتاژ مو زنانه

 

کی برای کوتاهی مو به آرایشگاه مراجعه کنیم؟

زمان مشخصی برای کوتاه کردن مو را نمیتوان تعیین کرد چون رشد موهای هرکسی متفاوت است با اینکه میانگین رشد موهای هر کس هر ماه یک سانتیمتر است ولی بعضی عوامل باعث میشود بعضی افراد موهایشان بیشتر از حد میانگین رشد کند. بهترین زمان کوتاهی مو یا پیرایش موهایتان را طول موهایتان ملاک قرار دهید. هنگام کوتاه کردن به طول موهایتان توجه کنید و بعد از چند هفته اگر حس کردید طول موهایتان بلند شده است و نظم موهایتان بهم میخورد میتوانید اگر در تهران هستند با مراجعه به یک آرایشگاه خوب در شمال تهران یا کوپ کار در هر آرایشگاهی که کوتاه کرده اید دوباره به موهایتان نظم دهید.

 

کوتاهی مو برای انواع چهره

مدل کوتاه کردن مو و جنس موها برای چهره های مختلف متفاوت است به عنوان مثال اگر صورت شما حالت بیضی شکل دارد شما میتوانید به هر صورت که دوست داشته باشید موهایتان را کوتاه کنید.

مدل کوتاهی مو چره های مربعی

کوتاهی مو برای چهره های مربعی شکل میتواند در طول شانه ها بلند باشد تا چهره مربعی شما را مخفی کنند. در این مدل موها از کناره های فک می افتند . در این مدل چهره به صورت عاشقانه دیده میشود. گوشه های تیز چهره با موهای افتاده پوشانده میشوند.

کوتاهی مو مدل پیکسی

مدل موی کوتاه زنانه پیکسی بلند، مناسب خانم‌هایی با موهای کم پشت دارند و می‌خواهند حجم موهایشان را افزایش دهند. با استفاده از سشوار، اتو مو و انتخاب رنگ مناسب مو، می‌توانید حجم موی خودتان را بیشتر نشان دهید. این مدل کوتاهی هایی را شامل میشود که مشتری میخواهد موهای کوتاهی داشته باشد .

کوتاهی مو مدل باب کوتاه زاویه‌دار

اگر به دنبال بلند تر نشان دادن طول گردن خود هستید، مدل موی باب کوتاه زاویه‌دار، مناسب شما است. در این مدل، با کوتاه کردن موهای پشت گردن بیش از موهای جلو صورت تان؛ و زاویه‌دار کردن آن به سمت جلو، طول گردن شما، بیش از آنچه که هست، نشان داده می‌شود . این مدل در سال ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ ترند شده و اکثر خانم ها از این  مدل استفاده میکنند.

کوتاهی مو مدل فانتزی

اگر خواهان جوان‌ تر و جذاب‌ تر نشان دادن چهره تان هستید؛ و می‌خواهید با مد روز پیش بروید؛ این مدل مناسب ترین گزینه است. با این مدل مو، فردی متمایز در تمامی مراسم‌ها خواهید شد و هر فردی، می‌خواهد مدل موی کوتاه همچون شما داشته باشد.

 

 

آرایشگاه تخصصی و متخصص کوتاهی مو

یکی از حرفه های آرایشگری فنی رحرفه ای، شغل پیرایش و کوتاهی میباشد . کارآموز با شرکت در این رشته از صفر تا صد حرفه آرایش و پیرایش موی زنانه را یاد خواهد گرفت و قادر خواهد بود انواع مدل های کوتاهی مو و جدید به صورت حرفه ای برای مشتری انجام دهد . اکثر شاغلان این حرفه، دوره های رنگ و مش و خدمات تراپی مو مانند صافی مو و کراتینه و احیا مو را با هم آموزش میبینند تا در کلیه خدمات مو یا آرایشگاه های زنانه تخصص داشته باشند .

بعضی آرایشگر ها حرفه آرایشگری را به صورت تخصصی آموزش نمی بییند و صرفا برای تاسیس آرایشگاه و گرفتن مدرک آرایش و پیرایش عمومی این حرفه را آموزش میبینند که در این حرفه، رنگ کردن مو و کوتاه کردن و آرایش صورت و غیره به صورت خیلی خلاصه آموزش داده میشود. اگر از کوتاه کردن موهایتان ناراضی شده اید احتمالا این افراد موهای شما را کوتاه کرده اند که ایرادات زیادی دارند.

 

 

مدل کوتاهی مو جدید

مدل های کوتاهی مو شیک و زیبا بعضی سلبریتی های جهان تا گردن و پشت کوتاه بدون استفاده از ماشین اصلاح یا موزر .

کوتاهی مو مدل قارچی، آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو در شمال تهران

کوتاهی مو مدل قارچی، آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو در شمال تهران

کوتاهی مو مدل ژورنالی ، آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو در شمال تهران

کوتاهی مو مدل ژورنالی، آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو در شمال تهران

کوتاهی مو مدل پیکسی، آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو در شمال تهران

کوتاهی مو مدل پیکسی، آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو در شمال تهران

به این مدل باب اریب هم گفته میشود . این مدل های کوتاهی مو را فقط آرایشگران حرفه ای یا کوپ کاران متخصص میتوانند انجام دهند .

کوتاهی مو ژورنالی زنانه پشت کوتاه جلو بلند

کوتاهی مو ژورنالی زنانه پشت کوتاه جلو بلند- بهترین آرایشگاه کوتاهی مو در تهران

کوتاهی موی دخترانه مدل ژورنالی جدید 2022

کوتاهی موی دخترانه مدل ژورنالی جدید ، آرایشگاه کوتاهی مو شمال تهران

عکس کوتاهی مو دخترانه مدل پسرانه ، کوتاهی مو مدل انگلیسی

عکس کوتاهی مو دخترانه مدل پسرانه

کوتاهی مو مدل پیکسی، کوتاهی مو حرفه ای در غرب تهران

کوتاهی مو مدل پیکسی

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *